Commoditech (www.commoditech.pl) provides IT services throughout the country. We support our clients in consulting, software development, infrastructure management, and system integration and maintenance.

Młodszy Specjalista ds. Sieci Szkieletowej IP

Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w procesie planowania i rozwoju sieci szkieletowej IP (IP Backbone). Praca w wymiarze 16h tygodniowo w okresie próbnym (3 miesiące), możliwość zatrudnienia na pełen etat. Preferowana forma współpracy – kontrakt B2B.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane studenci ostatnich lat studiów na kierunku telekomunikacja lub informatyka
  • Wiedza z zakresu struktur TCP/IP (LAN/WAN)
  • Znajomość zagadnień związanych z MPLS, VPN, QoS oraz protokołów routing’u
  • Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych router /switch/ firewall
  • Certyfikaty: CCNA lub CCNP
  • Znajomość technologii sieciowych i technologii bezpieczeństwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Wynagrodzenie Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów z monitorowania stopnia wykorzystania sieci IP backbone
  • Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy
Interested persons are encouraged to send your CV to the following address: rekrutacja@commoditech.pl.

Submit application