Commoditech (www.commoditech.pl) provides IT services throughout the country. We support our clients in consulting, software development, infrastructure management, and system integration and maintenance.

Tester Systemowy

Warszawa

Praca dla dużej, międzynarodowej firmy z branży informatycznej. Poszukujemy osób na pełen etat, oferujemy długoterminowe zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (możliwe inne formy współpracy – jesteśmy elastyczni). Rozpoczęcie najchętniej ASAP.

Zadania:

  • Implementacja i utrzymanie automatyzacji testów (Selenium)
  • Testy automatyczne web service’ów
  • Tworzenie i utrzymanie skryptów SoapUI
  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
  • Analiza wyników testów
  • Współpraca z zespołem specjalistów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków automatyzacji testów (preferowana znajomość Selenium WebDriver)
  • Znajomość HTML/XHTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy z web serwisami
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Interested persons are encouraged to send your CV to the following address: rekrutacja@commoditech.pl.

Submit application