O nas2022-04-08T14:02:15+02:00

Outsourcing Kadr IT

Commoditech to informatyczny boutique świadczący wysokiej jakości leasing programistów i specjalistów IT. Jesteśmy ekspertami skupionymi na usługach IT staffing, pracujemy przy międzynarodowych projektach przy tworzeniu, utrzymaniu i integracji oprogramowania, testingu, analizie i doradztwie w zakresie bigdata, data mining, Deep Learning, Machine Learning i Artificial Intelligence.

Nasza strategia zakłada zatrudnianie 10% najlepszych, sprawdzonych technicznie kontraktorów programistów i ofertowanie im najciekawszych projektów na rynku – zwykle w trybie zdalnym w zespołach rozproszonych. W ten sposób przekonujemy do pracy śmietankę programistyczną z całego kraju i umożliwiamy rozwój w najbardziej modnych technologiach.

„Najbardziej utalentowani ludzie na świecie nie pracują w tym samym miejscu.”(37 Signals)

0+
Expertów IT na projektach
0+
Zadowolonych klientów
0+
Zrealizowanych projektów
0+
Przepytanych kandydatów

Doświadczenie

Modele współpracy

Outsourcing specjalistów / Leasing pracowniczy – model współpracy wykorzystywany w przypadku braku wystarczającej ilości zasobów po stronie klienta lub też gdy zakres prac może ulec zmianie czy jest trudny do oszacowania i pojawia się konieczność szybkiego powiększenia zespołu. Współpraca w tej formule jest zazwyczaj rozliczana na podstawie przepracowanego czasu, a więc w formule Time & Material.

Więcej

Usługi wyszukiwania specjalistów do bezpośredniego zatrudnienia w strukturach klienta, skupionej na kompleksowej obsłudze działów rekrutacyjnych firm z zapleczem technologicznym. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze związane z IT.
Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Obecny rynek pracownika stawia nowy rodzaj wyzwań niż dotychczas i wymaga aktywnego podejścia, docierania samemu do kandydatów i identyfikowaniu pozapłacowych argumentów do przyjęcia oferty.

Więcej

Projekt będący unikalną inicjatywą mającą na celu dostarczenie określonego rozwiązania informatycznego wymaga zarówno od dostawcy, jaki i od Klienta odpowiedniego podejścia do jego zarządzania. Przy realizacji – projekty fix price różnią się od innych modeli zamrożonym zakresem dzięki czemu Klient może łatwiej oszacować koszty. Commoditech buduje zespół oraz mechanizmy zarządcze pozwalające na osadzenie projektu w odpowiednim kontekście, a następnie jego monitorowanie.

Więcej

Leasing zespołów IT (team leasing) jest usługą polegającą na stworzeniu kompletnych zespołów specjalistów, zarządzanych przez kierownika Commoditech lub pracowników po stronie klienta. Osoba ta odpowiada za właściwe wykonywanie oraz koordynację prac. Commoditech zapewnia zbudowanie zespołu o określonym profilu kompetencyjnym w wyznaczonym czasie oraz obsługę administracyjną. Strona odpowiedzialna za zarządzanie przejmuje odpowiedzialność za budowanie wiedzy, zachowanie ciągłości pracy, wdrożenia pracowników. Zespoły takie realizują prace programistyczne, analityczne, wdrożeniowe czy utrzymaniowe.

Więcej

Commoditech oferuje wsparcie w postaci prowadzenia, zakładaniu oraz doradztwie przy tworzeniu centra IT Offshoringu w Polsce. Dzięki partnerstwom biznesowym mamy możliwość lokowania zespołów programistycznych we wszystkich głównych miastach w Polsce z dnia na dzień. Umożliwiamy zbudowanie zespołu kompetencyjnego, przetestowanie pomysłu przed decyzją o zakupie dodatkowej infrastruktury.

WIĘCEJ

Potrzebujesz szczegółów?

ZAMÓW WYCENĘ

Zaufali nam duzi i mali

Najczęściej współpracujemy z klientami korporacyjnymi dynamicznie powiększając zespoły programistyczne długoterminowo oraz z międzynarodowymi firmami programistycznymi / software house – obsługując krótkookresowe zapotrzebowanie na programistów i konsultantów.

Przykładowe realizacje fixprice

Commoditech wyróżnia się spośród innych dostawców szybkim czasem reakcji, efektywnością i tym, że zawsze proponują kompetentne osoby. Większość z nich pracuje zdalnie co jest możliwe dzięki wsparciu Commoditech w nadzorowaniu i proaktywnym rozwiązywaniu problemów. Jako producent oprogramowania nasze potrzeby są często pilne i niespodziewane. Commoditech kompetentnie wywiązuje się ze wsparcia proponując często kandydatów tego samego dnia w którym zgłaszamy zapotrzebowanie.

Opensky Data Systems

Rekomendujemy firmę Commoditech jako partnera godnego zaufania w zakresie outsourcingu IT. Jesteśmy zadowoleni z szybkości reakcji firmy, elastyczności, kompetencji proponowanych specjalistów i nadzoru nad prowadzonymi projektami. Zbudowane zaufanie umożliwiło korzystanie z kontraktorów w trybie pracy zdalnej.

Unizeto S.A.

Zdecydowaliśmy się zaangażować Commoditech do obsłużenia kilku pilnych potrzeb na specjalistów, programistów i analityków testów. Zawsze mogliśmy liczyć na szybkie i adekwatne dostarczenie wymaganych kompetencji co umożliwiło nam zrealizowanie projektów na czas.Gorąco polecamy Commoditech firmom z potrzebami w zakresie usług kontraktingu IT oraz usług Time&Materials

Capita Inc.

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o. ma przyjemność współpracować z firmą Commoditech Sp. z o.o. w zakresie rekrutacji specjalistów branży IT – głównie programistów Java od początku 2013 roku.
W tym czasie firma dała się poznać jako solidny i rzetelny dostawca jeżeli chodzi o czas reakcji, kompetencje przedstawianych kandydatów oraz styl komunikacji. Zrozumienie prowadzonych prac i potrzebnych kompetencji pozwoliło na partnerskie relacje przy prowadzonych projektach oraz rozszerzenie współpracy.
Rekomendujemy Commoditech jako godnego polecenia partnera do wsparcia projektów rekrutacjyjnych w IT.

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o.

Specjaliści Commoditech szybko i sprawnie zaznajomili się z infrastrukturą techniczną i od pierwszego dnia byli pomocni przy analizie, rozwiązywaniu i przekazywaniu do rozwiązania problemów związanych z komputerami stacjonarnymi, laptopami, drukarkami, siecią LAN/WAN, urządzeniami mobilnymi, wsparciem administratorów serwerów w naszej firmie.

Zarówno osoby do kontaktu z ramienia Commoditech jak i specjaliści techniczni oddelegowani do współpracy okazali się dysponować wiedzą techniczną jak również umiejętnościami interpersonalnymi co pozwoliło na efektywną współpracę od pierwszych dni rozpoczęcia outsourcingu.

Moda Forte

Praca szuka człowieka!

Wybieramy innowacyjne projekty i technologie. Każdemu konsultantowi przydzielamy opiekuna, który śledzi jego postępy i wspiera przy decyzjach związanych z karierą, potrzebach szkoleniowych.

– Prywatna opieka zdrowotna
– Karta sportowa
– Elastyczna forma zatrudnienia
– Zgrany zespół bez korporacyjnego bicia piany

Dołącz do nas!