Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Junior iOS Developer

Warszawa

Współpraca długoterminowa, pełen etat. Praca w biurze w Warszawie, rozpoczęcie najchętniej ASAP. Preferowana forma współpracy – kontrakt B2B.

Zakres Obowiązków:

  • Rozwój dokumentacji technicznej
  • Rozwój istniejących aplikacji dla platformy iOS

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka Objective-C
  • Swobodne poruszanie się w środowisku Xcode lub AppCode
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji git
  • Znajomość środowiska OS X
  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie