Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Młodszy Specjalista ds. Sieci Szkieletowej IP

Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w procesie planowania i rozwoju sieci szkieletowej IP (IP Backbone). Praca w wymiarze 16h tygodniowo w okresie próbnym (3 miesiące), możliwość zatrudnienia na pełen etat. Preferowana forma współpracy – kontrakt B2B.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane studenci ostatnich lat studiów na kierunku telekomunikacja lub informatyka
  • Wiedza z zakresu struktur TCP/IP (LAN/WAN)
  • Znajomość zagadnień związanych z MPLS, VPN, QoS oraz protokołów routing’u
  • Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych router /switch/ firewall
  • Certyfikaty: CCNA lub CCNP
  • Znajomość technologii sieciowych i technologii bezpieczeństwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Wynagrodzenie Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów z monitorowania stopnia wykorzystania sieci IP backbone
  • Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie