Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Windows Phone Developer

Zdalnie

Preferowana forma współpracy – kontrakt B2B. Kwestie finansowe do omówienia telefonicznie. W razie zainteresowania proszę o podanie numeru kontaktowego.

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz rozwijanie aplikacji na Windows Phone, dołączenie do wyspecjalizowanego zespołu programistów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na Windows Phone
  • Udział w projektach komercyjnych
  • Znajomość C#, .NET4.0 i kolejnych, Windows Phone SDK, XAML
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie z bazami danych Windows Phone lub innymi technikami przechowywania danych
  • Doświadczenie z wiadomościami typu cloud oraz współdzielonym API
  • Doświadczenie w pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów sektora publicznego, telekomunikacyjnego,  ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie