Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Front-End Developer

okolice Gdańska

Praca w biurze mieszczącym się około 13km od centrum Gdańska (Straszyn). Współpraca stała na pełen etat, dołączenie do zespołu programistycznego o wysokich standardach korporacyjnych, dostęp do nowoczesnych technologii. Rozwój front-endu dla lidera na rynku wydawnictw edukacyjnych, realizacja ciekawych projektów o zróżnicowanej tematyce. Preferowany model współpracy – własna działalność gospodarcza (możliwe inne formy rozliczenia).

Wynagrodzenie, w zależności od posiadanego doświadczenia: 4 – 10 tys. netto+vat/ mies. przy umowie B2B.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Front-End Developer
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3
  • Znajomość JavaScript, AJAX, jQuery, AngularJS
  • Praktyczne doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w oparciu o metodyki zwinne
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git/Mercurial)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Aktywne zaangażowanie w projektowanie, rozwój produktów i technologii firmy
  • Uczestniczenie w tworzeniu specyfikacji i planowaniu nowych modułów i funkcji produktu
  • Analiza wydajności kodu WWW aplikacji webowych
  • Utrzymywanie najwyższych standardów programowania
  • Bieżące śledzenie standardów branżowych, wdrażanie ich do technologii używanych w firmie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w najnowszych technologiach
  • Realizację różnorodnych projektów
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie