Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Front-End Developer

Warszawa

Poszukujemy kandydatów do realizacji długoterminowych projektów w młodych, dynamicznych zespołach współpracujących z naszymi partnerami biznesowymi z obszarów finansów, telekomunikaccji, transportu

ZADANIA:

  • Rozwój front-endu aplikacji webowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu aplikacji
  • Współpraca  w ramach zespołów projektowych z analitykami, testerami, kierownikami projektów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja w technologiach stosowanych w Internecie
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Velocity, FreeMarker
  • Dobra znajomość technologii AJAX
  • Dobra znajomość problematyki kompatybilności między przeglądarkami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość zagadnień e-commerce
  • Znajomość zagadnień związanych z RWD, UX, UI
  • Umiejętność programowania w Java, znajomość JSP
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL)

OFERUJEMY:

  • Uczestnictwo w dużych, ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie