Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Programista Android

Warszawa/Zdalnie

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz rozwijanie aplikacji na Android, dołączenie do wyspecjalizowanego zespołu programistów

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie programistyczne na Android
  • Doświadczenie w systemowym programowaniu na Android (znajomość możliwości systemu)
  • Znajomość wersji Android 4.4 i nowszych
  • Znajomość robienia lokalizacji oprogramowania / znajomość mechanizmów systemowych
  • Parsowanie danych z JSON
  • Elementarna obsługa mechanizmów
  • Udział w projektach komercyjnych

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie