Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

Tester Systemowy

Warszawa

Praca dla dużej, międzynarodowej firmy z branży informatycznej. Poszukujemy osób na pełen etat, oferujemy długoterminowe zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (możliwe inne formy współpracy – jesteśmy elastyczni). Rozpoczęcie najchętniej ASAP.

Zadania:

  • Implementacja i utrzymanie automatyzacji testów (Selenium)
  • Testy automatyczne web service’ów
  • Tworzenie i utrzymanie skryptów SoapUI
  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
  • Analiza wyników testów
  • Współpraca z zespołem specjalistów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków automatyzacji testów (preferowana znajomość Selenium WebDriver)
  • Znajomość HTML/XHTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy z web serwisami
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@commoditech.pl.

Wyślij zgłoszenie