Rekrutacja programistów

Rekrutacja programistów2022-11-23T11:36:10+01:00

Usługa wyszukiwania specjalistów do bezpośredniego zatrudnienia w strukturach klienta. Rekrutacja programistów to usługa skupiona na kompleksowej obsłudze działów rekrutacyjnych firm z zapleczem technologicznym. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze związane z IT.

Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Obecny rynek pracownika stawia nowy rodzaj wyzwań niż dotychczas i wymaga aktywnego podejścia, docierania samemu do kandydatów i identyfikowaniu pozapłacowych argumentów do przyjęcia oferty. Jest to ważne szczególnie w kontakście rynku pracownika obowiązującego w świecie IT w Polsce. Mówi się o braku ok 50000 pracowników związanych z informatyką w całej Polsce.

0
Projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem w 2020 roku

Komplementarna oferta

Proponowanie kandydatów do zatrudniania na success fee jest uzupełnieniem naszej głównej działalności związanej ze świadczeniem usług IT. Jest to praca typowa dla agencji rekrutacyjnych. Na życzenie klientów proponujemy również ten model w jeżeli specyfika pracy osoby wymaga bezpośredniej współpracy a model kontraktingu nie jest możliwy z różnych względów. Rekrutacja programistów została dołączona do portfela usług w celu komplementarności oferty i oferowaniu usług w całym spektrum możliwości w przypadku zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną pracę.

Typowe projekty

Świadcząc usługi rekrutacyjne najczęściej poszukujemy kandydatów na stanowiska: Programista (Java, ASP.NET, Python, Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence, Javascript/React/Angular, C#, C++(embedded), PL/SQL, Oracle, Business Intelligence / Reporting, Administrator Linux / Windows / Unix, Analityk Systemowy, Analityk Biznesowy, Developer, Projektant, Inżynier Sieciowy, Inżynier Cisco, Specjalista LAN/WAN, Specjalista Baz Danych, IT Manager, Konsultant SAP, Konsultant Siebiel, Konsultant PeopleSoft, Project Manager itp.,

W ramach usług wynagradzanych na zasadzie success fee zwykle współpracujemy jako wsparcie i uzupełnienie istniejącego działu HR w strukturze Klienta.