Usługi rekrutacyjne

Usługi wyszukiwania specjalistów do bezpośredniego zatrudnienia w strukturach klienta, skupionej na kompleksowej obsłudze działów rekrutacyjnych firm z zapleczem technologicznym. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze związane z IT.
Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Obecny rynek pracownika stawia nowy rodzaj wyzwań niż dotychczas i wymaga aktywnego podejścia, docierania samemu do kandydatów i identyfikowaniu pozapłacowych argumentów do przyjęcia oferty.

Proponowanie kandydatów do zatrudniania na success fee jest uzupełnieniem naszej głównej działalności związanej ze świadczeniem usług IT. Jest to praca typowa dla agencji rekrutacyjnych. Na życzenie klientów proponujemy również ten model w jeżeli specyfika pracy osoby wymaga bezpośredniej współpracy.

Świadcząc usługi rekrutacyjne najczęściej poszukujemy kandydatów na stanowiska: Programista (Java, ASP.NET, Python, Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence, Javascript/React/Angular, C#, C++(embedded), PL/SQL, Oracle, Business Intelligence / Reporting, Administrator Linux / Windows / Unix, Analityk Systemowy, Analityk Biznesowy, Developer, Projektant, Inżynier Sieciowy, Inżynier Cisco, Specjalista LAN/WAN, Specjalista Baz Danych, IT Manager, Konsultant SAP, Konsultant Siebiel, Konsultant PeopleSoft, Project Manager itp.,

W ramach usług wynagradzanych na zasadzie success fee zwykle współpracujemy jako wsparcie i uzupełnienie istniejącego działu HR w strukturze Klienta.

2018-12-28T15:11:18+00:0011-12-2018|